4 Травня, 2023, 17:47

Цінними подарунками та Подяками Вінницької обласної ради відзначили волонтерів Лука-Мелешківської громади

У Лука-Мелешківській територіальній громаді вже понад рік працює волонтерський центр. Із його роботою голову обласної Ради Вячеслава Соколового, Вінницького міського голову Сергія Моргунова, голову Вінницької районної ради Ігоря Шутака ознайомили Лука-Мелешківський сільський голова Богдан Августович та депутатка обласної Ради Надія Мельник. У центрі відбулася зустріч із волонтерами, які безпосередньо займаються допомогою для фронту.

Волонтерка Леся Ревацька розповіла, що працюють вже давно, плетуть сітки, «павучки», заготовляють продукти, шиють одяг, плащі, ноші тощо. Волонтер з Яришівки Михайло Бузін зазначив, що допомогу відправляють щодня у найгарячіші точки Донеччини та частково Херсонщини.

Керівник волонтерського центру Михайло Гулько показав продукцію, яку сушать, заготовляють та відправляють на передову, це – борщові набори та супи швидкого приготування.

– У центрі робимо все, що просять військові. Плетемо сітки, «павучки» по 20-30 штук на тиждень, адже в них є велика потреба. Робимо також  м’які ноші. Їх потребують по всій лінії фронту. Маємо заготовки на ноші, плащі, білизну, зимові плащ-накидки, стропи, – розповідає Михайло Гулько. – Тканину та нитки для пошиття нам постачають безплатно литовські друзі, єдина їхня вимога – ми теж маємо шити це безкорисно.

Волонтери розповідають, що є велика потреба у прапорах. Литовці привезли в центр два рулони матеріалу, їх віддають у школи, де діти разом із вчителями на уроках праці шиють прапори.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зауважив, що з початком повномасштабної війни в наших військових виникли дуже великі потреби.

– Потрібні були маскувальні сітки, теплий одяг, матраци, плащі-накидки.  Якщо це все об`єднати та спробувати порахувати, – мільярди гривень. Це та допомога, яка справді потрібна, – каже Вячеслав Соколовий. –  Лука-Мелешківська громада – поруч з Вінницею. Сільський голова Богдан Августович – дуже активний, з правильними амбіціями. До речі, він – один із наймолодших голів громад на Вінниччині. Він постійно працює з людьми, знає кожного по імені, вміє згуртувати людей. Волонтерський центр громади активно співпрацює з нашим Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, утвореним обласною та Вінницькою міською радами понад рік тому. Ми підбиваємо підсумки роботи, тому приїхали разом із Сергієм Моргуновим, щоб із людьми поспілкуватися та подякувати їм.

За поданням сільського голови Богдана Августовича та депутатки обласної Ради Надії Мельник, Вячеслав Соколовий та Сергій Моргунов вручили уцінний подарунок – годинник керівнику волонтерського центру Михайлу Гульку, волонтерів Мельник Ірину, Кривенко Раїсу, Ревацьку Лесю та Бузіна Михайла відзначили Подяками.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня