27 Січня, 2023, 9:02

Засідання Правління Асоціації органів місцевого самоврядування провели на Вінниччині

26 січня голова обласної Ради – голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) Вячеслав Соколовий провів засідання Правління Асоціації.

У засіданні взяли участь представники територіальних громад – члени Асоціації, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, завідувачка Центру організаційно-правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів Світлана Буяльська, завідувачка Центру комунікацій, зовнішніх зв`язків та залучення грантових ресурсів Вікторія Захарчук і заступниця керівника Секретаріату Асоціації – головний бухгалтер Ірина Ваколюк.

Члени Правління ознайомилися з презентацією роботи двох Центрів Секретаріату Асоціації та затвердили звіт про результати роботи ВОАОМС за 2022 рік.  На засіданні також були погоджені зміни до бюджету Асоціації на 2022 рік.

У ході засідання члени Правління ухвалили план роботи Секретаріату ВОАОМС на 2023 рік і на І квартал поточного року. Крім того, розглянули проєкт бюджету Асоціації на 2023 рік, який буде передано для затвердження загальними зборами.

Учасники засідання також вирішили прийняти до членів Асоціації Мурафську сільську раду та затвердили нову структуру й штатний розпис Секретаріату ВОАОМС.

Загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбудуться 1 лютого 2023 року.

Загалом на засіданні Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули 11 питань порядку денного.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня