За сприяння “Української Стратегії Гройсмана” відновлено рух потягу “Гайворон-Рудниця”

З 14 жовтня відновлюється рух по «вузькоколійному» маршруту Гайворон – Рудниця. Це сталося завдяки команді “Української Стратегії Гройсмана”.

Приміський потяг №6273/6272, який курсував за маршрутом Гайворон-Рудниця, був зручним засобом пересування для багатьох мешканців громад південної частини Вінниччини. Особливо зручним він був для тих вінничан, котрі працювали на залізничній станції Гайворон і діставалися ним до робочих місць. Однак у березні 2020 р. в рамках карантинних заходів він був скасований, а після пом`якшення карантину так і не відновлений. Ситуація ускладнювалася тим, що автотранспортного сполучення у цьому напрямку немає. Фактично, чимало наших земляків через це втратило роботу.

На адресу Вінницької обласної ради надходили численні звернення громадян, які просять відновити рух цього потягу. Оскільки для партії «Українська Стратегія Гройсмана» комфортне пересування територією області є одним із головних пріоритетів та запорукою розвитку громад і регіону в цілому, її фракція підготувала звернення до Кабінету Міністрів України з відповідною вимогою.

Керівництво “Укрзалізниці” дослухалося до переконливих аргументів, наведених у зверненні, і рух потягу вже відновлено.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня