13 Березня, 2022, 11:34

Виробництво з небезпечних районів України планують перемістити до Вінниці, – Вячеслав Соколовий

На Вінниччину планують перевезти виробничі потужності підприємств з областей, де тривають бойові дії. Про це повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

“На території Вінницької області є низка підприємств, які фактично не працюють, або працюють не на повну потужність. Усі вони мають офісні та виробничі приміщення, склади, ангари, тощо. Саме такі підприємства можуть стати майданчиками для запуску бізнесів-переселенців. Переїзд підприємств буде здійснюватися в рамках урядової програми евакуації із зони бойових дій. Зараз такий майданчик на Вінниччині потрібен для заводу “Грін Кул”, що входить до холдингу UBC Group. Із зрозумілих причин їхній центральний офіс у Харкові не може працювати, тому в планах холдингу перенесення виробництв на територію Вінницької області”, – повідомляє Соколовий.

Без надійного тилу неможливе повноцінне протистояння ворогу.

“Надзвичайно важливо, щоб бізнес в Україні продовжував свою роботу. Адже це зарплати, податки та вироблення товарів, необхідних країні для життя. Економіка має працювати і давати нам ресурси для протистояння окупанту”, – йдеться далі в повідмоленні Соколового на офіційній ФБ-сторінці.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня