6 Квітня, 2023, 13:22

Волонтерці з Турбівської громади вручили відзнаку Вінницької обласної ради

Під час робочої поїздки у Турбівську селищну громаду голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та селищний голова Ігор Соць зустрілися з місцевою волонтеркою Марією Рябіщук.

– Волонтерством займаюся із початку війни. Чим могла, тим допомагала нашим військовим – і продуктами, і шиттям. Одразу в перші дні я звернулася в Турбівську селищну раду: чим можу допомогти, чим можу бути корисною? – розповідає Марія Рябіщук. –  Почала шити рюкзаки, підложки, розгрузки і все, що було потрібно. Комусь – нашоломники, комусь – кишеньки під магазин. Все шила.

Волонтерка розповіла, що шукали викройки в інтернеті, підходили до військових і розпитували, як зробити так, щоб було зручно.

– Спочатку шили в дуже великих обсягах. Треба було 10 – відшили та віддали, 30 – так само. Відшивали, скільки потрібно, бо люди чекали. Вдень – своя робота, ввечері та вночі – волонтерство. Військові ж стоять вночі, і ми стояли, – додала Марія Рябіщук.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякували волонтерці та вручили їй Подяку обласної Ради й годинник.

– Наші люди – неймовірні! Вкотре в цьому переконуюсь, – каже Вячеслав Соколовий. – Пані Марія залучила до роботи свою родину, сусідів, інших небайдужих односельців. Фактично, її будинок із перших днів повномасштабної війни перетворився на волонтерський центр. У Турбові всі знають, до кого звертатися,  якщо воїну потрібні зручні речі. Напряму йдуть до Марії та замовляють. І вона все встигає.

Марія виховує двох дітей. Працює оператором в компанії інтернет-провайдера та здійснює підприємницьку діяльність. Раніше працювала на швейній фабриці. Марія залучила до роботи членів своєї родини та сусідів. Із перших днів війни пекли для бійців пиріжки, пончики та, по можливості, готували інші страви з сусідкою Кривенко Тетяною.  Продукти купували за власні гроші. Згодом почала шити необхідне спорядження для військових: рюкзаки, підсумки під магазини та для відстріляних патронів, підсумки для РПГ та інше.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня