13 Квітня, 2023, 17:18

Вінницьким військовим на передову Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав паски та шанцевий інструмент (ФОТО)

Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив на передову військовим з Вінниччини три тисячі пасок, 4,5 тисячі скоб, плівку, інше приладдя. Гуманітарний вантаж розподілили між чотирма військовими частинами, які дислокуються на Вінниччині: 59 бригаді, нацгвардійцям,  прикордонному загону та 120 бригаді тероборони.

Представник 120 бригади територіальної оборони розповідає, що нині бійці виконують завдання у районі Бахмута.

– Отримуємо те, що вкрай необхідне на передовій: скоби, обладнання, інструменти. Це потрібно для облаштування бліндажів, окопів та траншей – щоб наші хлопці були убезпечені від ударів рашистів. Якщо ми наступаємо, потрібно міняти позиції й окопи, знову все облаштовувати. Якщо закріплюємося на позиціях – також треба укріпляти і зміцнювати окопи, щоб захистити наших бійців, – розповів військовий.

Вантаж формувався силами Міжрегіонального Гумштабу та його координаторів.  Зокрема, депутати обласної та Вінницької міської рад особисто випікали паски. Підтримали ініціативу також у громадах.

Вячеслав Соколовий розповідає, що бійцям на фронт передають також малюнки від школярів з побажанням перемоги військовим.

– Наш Штаб, його керівник Володимир Гройсман роблять акцент на тому, щоб постійно  тримати зв`язок із військовими. Моніторимо потреби, забезпечуємо запити захисників.  Війна триває, і ми повинні підтримувати наші Збройні Сили. У повсякденному житті допомагаємо розв`язувати питання, які виникають у сімей військовослужбовців. Вони теж звертаються по допомогу. Матеріальну підтримку надають депутати з власних фондів. Дуже важливо, щоб наші бійці відчували, що їх люблять і чекають! Ми згуртовані, ми об`єднані та маємо перемагати разом! – каже Вячесалав Соколовий.

Голова обласної Ради також передав представнику 59 бригади чотири планшети, кошти на які зібрав апарат обласної Ради.

Сергій Моргунов зазначає, що шанцевий інструмент та паски розподілять між військовими відповідно до їхніх запитів.

– Наш Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб працює вже понад рік, ми налагодили дієву комунікацію з різними військовими частинами Вінниччини і не тільки. Постійно отримуємо від них запити. Звичайно, щоб зібрати все необхідне, потрібен певний час, але ми оперативно вирішуємо ці питання. Дякую депутатському корпусу обласної Ради та міської ради, представникам територіальних громад Вінницької області. Я переконаний, що саме завдяки згуртованості всієї української нації ми переможемо, – каже Сергій Моргунов.

Депутатка Вінницької обласної Ради і координаторка Штабу Ірина Івасюк зауважує, що нинішня ініціатива – це продовження акції «Подаруй військовим смак домашнього тепла».

– Напередодні Великодніх свят у нас були запити від військовослужбовців. Ми їх виконали, а ще вирішили передати бійцям на передову частинка нашого вінницького тепла. Тож оголосили акцію з випікання пасок. До неї долучилися депутати обласної та Вінницької міської рад. Паски випікали і на невеликих підприємствах, і в родинах. Діти-переселенці їх прикрашали, малювали листівки. Загалом ми зібрали понад 3000 пасок! – каже Ірина Івасюк.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує роботу. Заявки від військових оперативно опрацьовуються.


Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО) Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО) Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО)

Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО) Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО)

Напередодні Великодня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким військовим на передову паски та шанцевий інструмент (ФОТО)

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня