29 Квітня, 2022, 13:23

Вінницька обласна рада затвердила статути фахових медичних коледжів

29 квітня під головуванням Вячеслава Соколового відбулась чергова 24-а сесія обласної Ради 8 скликання.  Першим питанням депутати розглянули та затвердили Статути закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області.

Згідно з чинним законодавством, до статутів Погребищанського медичного фахового коледжу, Могилів-Подільського медичного фахового коледжу, Гайсинського медичного фахового коледжу та Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного були внесені зміни. Вони стосуються утворення наглядових рад.

Наглядова рада фахового коледжу, серед іншого, покликана сприяти вирішенню перспективних завдань його розвитку, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням та ефективній взаємодії коледжу з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськістю, громадськими об’єднаннями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку, підвищення якості освітньої діяльності та конкурентоспроможності навчального закладу.

Крім того, Погребищенський медичний фаховий коледж, Могилів-Подільський медичний фаховий коледж і Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного мають зміни статутів у частині їхнього місцезнаходження, що пов’язано з адміністративно-територіальним поділом Вінницької області.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня