Вінницька обласна рада підтримала звіт свого очільника – Вячеслава Соколового

24 грудня на черговій 15 сесії першим питанням порядку денного депутати розглянули звіт голови обласної Ради Вячеслава Соколового про його діяльність, роботу депутатського корпусу обласної Ради та її виконавчого апарату за листопад 2020 року – грудень 2021 року.

Звіт був розміщений на сайті обласної Ради, розісланий депутатам, усім громадам, а також заслуханий на засіданнях усіх постійних комісій.

У звіті Вячеслав Соколовий наголосив, що у своїй роботі обласна Рада визначила головну мету: Вінниччина – сильний регіон сильних громад. Він також зазначив, що її досягнення базується на  таких пріоритетах:

– Кожен житель Вінниччини важливий – соціальна підтримка жителів області;

–  Стратегії розвитку громад 2030;

– Створення умов для залучення інвестицій та економічного розвитку громад;

– Розвиток і підтримка дорожньої інфраструктури;

– Конкурс «Комфортні громади»;

– Чиста Вінниччина – програма «Питна вода», програми екологічного фонду;

– Молодь – кадровий потенціал розвитку громад.

Голова обласної Ради підсумував результати роботи за всіма цими напрямами. Вячеслав Соколовий підкреслив, що протягом року багато уваги приділялося  підтримці медиків і медичних закладів. Так, рішенням обласної Ради було утворено обласний комунальний заклад  «Клінічний центр інфекційних хвороб»; створено моніторингову групу, яка постійно проводить аналіз забезпечення лікарень киснем. Загалом, за 10 місяців 2021 року основні видатки обласного бюджету на галузь охорони здоров’я склали 467,2 млн грн, на соціальний захист та соціальне забезпечення – 276,4 млн грн.

На постійному контролі обласної Ради також  питання компенсації за навчання учасникам АТО/ООС та їх дітям. Сума компенсації 417 студентам цієї категорії – 6 млн 150 тис. 241 грн. Вячеслав Соколовий зазначив, що навіть в умовах незавершеної децентралізації обласна Рада шукала та знаходила механізми для того, щоб допомогти громадам області розвиватися, покращувати інфраструктуру, створювати комфортні умови для людей.

– На наступний рік пріоритети діяльності обласної Ради залишаються незмінними, – сказав Вячеслав Соколовий. – Це – потреби та інтереси людей. Ми з вами уже ухвалили програму розвитку місцевого самоврядування «Успішні Сильні Громади». Вона націлена на комплексну підтримку громад і передбачає низку дієвих інструментів для розвитку усіх населених пунктів області. Ця програма – унікальна для України. Наше завдання –  зробити так, щоб Вінниччина стала областю №1 за якістю життя.

Голова обласної Ради подякував всьому депутатському корпусу за спільну конструктивну роботу.

Більшістю голосів депутати підтримали звіт Вячеслава Соколового.

Останні новини

Новини

19 Січня
18 Січня
17 Січня