25 Листопада, 2021, 9:52

Ухвалення Стратегії-2030, ремонт доріг і безпека: голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий відвідав Літинську громаду

У Стратегії розвитку до 2030 року Літинська громада визначила 4 пріоритети: розвиток економіки та підприємництва; створення комфортних умов проживання та надання якісних послуг; розбудова сучасної інфраструктури; інтеграція активу громади для ефективного управління.

Вячеслав Соколовий привітав депутатів і всю громаду з ухваленням стратегічного документу.

– Документ, який ви схвалили, має надзвичайно важливе значення для розвитку громади. Дякую усім, хто працював над його розробкою і створенням. Результати опитування, які ви проводили, чітко показують, що люди хочуть мати роботу там, де вони живуть. Хочуть жити в нормальних умовах, почуватися безпечно, мати гарні дороги, доступні освітні і медичні послуги, – звернувся до депутатів Вячеслав Соколовий. – Саме Стратегія, яка планує розвиток вашої громади на 10 років, дозволить глибше розуміти потреби людей, розподілити існуючі ресурси і залучати додаткові. Важливість цього документу можна наглядно продемонструвати на прикладі Вінниці, яка реалізує уже другу стратегію розвитку. Вінниця 7 років поспіль визнається найкомфортнішим містом в Україні для життя і роботи.

Вячеслав Соколовий наголосив, що обласна Рада завжди готова підтримувати громади в їх розвитку і пропонує дієві механізми такої підтримки. Так, кардинально змінені підходи щодо фінансування ремонту комунальних доріг, ухвалена програма «Питна вода», планується вдвічі збільшити фінансування конкурсу «Комфортні громади».

Селищний голова Анатолій Бичок подякував обласній Раді за програми, які працюють на розвиток громад.

– Хочу подякувати вам за те, що вдалося залучити кошти на будівництво дороги комунальної власності. Тільки тому, що ви виділили майже 3 млн грн, і ми могли додати наше фінансування – втілюється цей проєкт. Крім цього, ми стали учасниками й отримали перемогу в конкурсі «Комфортні громади». Зараз встановлюється відеоспостереження майже по всіх наших населених пунктах. Ми щиро вдячні за те, що ви завжди підставляєте плече територіальним громадам у вирішенні тих чи інших питань, – сказав Анатолій Бичок.

Загальний бюджет проєкту Літинської громади «Покращення безпеки громадян» передбачає – 400 тис. грн. Із них кошти обласного бюджету – 155  тис. грн, кошти селищної ради – 215 тис. грн, кошти партнерів проєкту – 30 тис. грн. Уже встановлено відеокамери в 26 населених пунктах громади. Доступ до них мають і поліцейські.

Завершується капітальний ремонт вулиці Молодіжної в Літині. Фінансування з дорожнього фонду передбачено в розмірі – 2 млн 572 тис. грн. Внесок громади складає 15% – це 453 тис. 92 грн. Відремонтовано має бути понад 1,5 кілометра дороги.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня