23 Січня, 2023, 12:34

У Вінницькій обласній раді з нагоди Дня Соборності України відзначили військових

22 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов привітали військовослужбовців військових частин Вінниччини з Днем Соборності України.

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя за незалежність і свободу України.

– Сьогодні 105-а річниця відтоді, як Українська Народна Республіка проголосила свою незалежність. Тоді потрібно було боронити нашу соборність і свободу, така потреба є і тепер, – сказав Вячеслав Соколовий. – Зараз наші воїни, Збройні сили України, боронять країну заради того, аби Україна була єдина, вільна, незалежна і соборна. Об’єднався і весь народ – армія і люди єдині, як ніколи. Тому дякуємо всім, хто захищає Україну, та бажаємо перемоги.

Начальник обласної військової адміністрації зауважив, що цьогорічний день Соборності – не про єднання двох берегів Дніпра, а про об’єднання людей.

Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов вручили Почесні грамоти обласної Ради й обласної військової адміністрації військовослужбовцям військових частин Вінниччини.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого