28 Квітня, 2022, 16:12

У Турбівській громаді підприємство створює робочі місця для мешканців Вінниччини та переселенців

Одним із пріоритетів діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу є підтримка економіки, місцевого виробництва, фермерства та підприємництва. 27 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов спільно з депутатками обласної Ради Галиною Якубович й Іриною Івасюк та Турбівським селищним головою Ігорем Соцем ознайомилися з роботою фермерського господарства «Україна», який очолює Леонід Повх.

– Нині нам потрібно багато працівників на підприємство. Окрім робітничих спеціальностей, потрібні й спеціалісти. На сьогодні, окрім роботи, ми готові надати й житло. Вже готово 9 квартир до здачі і, таким чином, ми вже взмозі поселити 9 сімей, які працюватимуть у нас на виробництві, – розповідає Леонід Повх. – Наразі нам не вистачає близько 180 працівників для щоденної роботи. Плануємо залучити переселенців із Турбівської громади та жителів міста Вінниці.

Підприємство займається вирощуванням овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів, виробництвом олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

– Ми розширили виробництво, додатково введено в експлуатацію ще 6 виробничих ліній. Зараз нам потрібні укладальники-пакувальники, оператори, ремонтники, майстри лінії виробництва харчової продукції, токарі, фрезерувальники, водії та машиністи-трактористи, – каже очільниця відділу кадрів фермерського господарства «Україна» Марина Онуфрійчук.

За її словами, в господарстві в екологічно чистих умовах вирощується пшениця та кукурудза. Ці культури переробляються на борошно і висівки пшеничні та кукурудзяні, макаронні вироби різних видів, стекову продукцію, хлібці «Козацькі», крупи – гречані, горохові, перлові та ячмінні.

– Зарплата у нас на підприємстві непогана. В переліку тих спеціальностей, які нам потрібні, – від 8 до 15 тисяч гривень. Є можливість заробити, і якщо людина добре працює, відповідно, вона й отримує гарну зарплатню, – додає Марина Онуфрійчук.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зауважив, що для стабілізації економічної ситуації в регіоні, місцеве виробництво, фермерство та підприємництво має не лише відновити роботу, а й наростити додаткові потужності.

– В цей процес необхідно залучати і місцеве населення, і переселенців. Це правильний підхід як для підняття економіки, так і для людей, які приїжджають в нашу область і хочуть забезпечувати свої сімʼї, – сказав Вячеслав Соколовий.

Детальну інформаціяю щодо наявних вакансій і працевлаштування можна дізнатись у віддлі кадрів підприємства за номером: +380970806515

 

Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців

Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців

Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців

Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців

Підприємство у Турбівській громаді створює робочі місця для жителів Вінниччини та переселенців

Останні новини

Новини

18 Серпня
17 Серпня