9 Березня, 2023, 11:44

“Шевченко завжди сучасний. Його слова надихають, змушують думати та аналізувати”, – Вячеслав Соколовий

9 березня з нагоди дня народження видатного українського поета, художника, прозаїка та громадського діяча Тараса Шевченка у Вінниці поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

Участь в покладанні взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники голови Ігор Івасюк, Анатолій Ткач, Дмитро Чаленко, військовослужбовці, представники громадськості.

– Шевченко завжди сучасний. Його слова надихають, змушують думати та аналізувати. У наших серцях закарбовуються  його настанови та заклики – «Борітеся! Поборете!» – як актуально це сьогодні, – коментує голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Майдан, Революція Гідності, війна з 2014 року проти російської агресії та повномасштабне вторгнення – усі ці події пробудили в нас шевченківський дух свободи та непримиренності, відваги та мужності, героїзму та звитяги. Твори Великого Кобзаря пронизані духом свободи, національною любов’ю та боротьбою за справедливість. Шануємо Великого Пророка вільної та незалежної держави!  Віримо в перемогу! Віримо в ЗСУ!

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників і захисниць за свободу України. Квіти також поклали до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим Героям АТО/ООС.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня