2 Березня, 2023, 17:54

“Розвиток і підтримка громад Вінниччини залишаються для нас одним із пріоритетів” , – Вячеслав Соколовий

1 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, головою Вінницької районної ради Ігорем Шутаком та депутатом обласної Ради Володимиром Прідолобою відвідали старостинський округ сіл Могилівка та Демидівка Гніванської міської територіальної громади.

У селі Могилівка вони ознайомилися з реалізацією проєкту обласного конкурсу «Комфортні громади» – «Громада обирає спорт та здоров’я (будівництво багатофункціонального спортивного майданчика з розмітками для гри у мініфутбол, волейбол та баскетбол)».

Староста сіл Світлана Покиньчереда розповіла, що на реалізацію цього проєкту спрямовано 1 млн 300 тис. грн, з них із обласного бюджету – 350 тис. грн.

– Облаштувати територію біля майданчика допоміг наш депутат обласної Ради Володимир Прідолоба. Він постійно допомагає нашій громаді, – каже Світлана Покиньчереда. – У цьому році – багато переселенців  придбали будинки в наших селах. Зараз проживає багато молоді, дітей – тож спортивний майданчик дуже доречний.

За сприяння депутата обласної Ради було відремонтовано місцеву амбулаторію та Будинок культури. Володимир Прідолоба каже, що бізнес, який  розташований на території громади – повинен їй допомагати.

– Мешканці радіють, дякують і самі до цього долучаються. Так і з цим майданчиком, – додає Володимир Прідолоба. –  Багато що зроблено коштом самих людей. Наприклад, озеленення. Тільки землі було вивезено й завезено 15 вантажівок, мешканці робили це своїм коштом. А от каміння надало наше підприємство, а люди вже самі доробляли.

Питання благоустрою обговорили з жителями села Демидівка. Особливо гостро стоїть питання вуличного освітлення.

– Розвиток і підтримка громад Вінниччини залишаються для нас одним із пріоритетів. Сьогодні ми з депутатом обласної Ради Володимиром Прідолобою відвідали два села Гніванської громади – Могилівку та Демидівку. Побачили їхні об’єкти соціальної інфраструктури, – каже голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Велика робота робиться безпосередньо Володимиром Прідолобою. Це і облаштування території біля спортивного майданчика зі штучним покриттям. Значний вклад зробив бізнес і підприємство, яке він очолює. Так само у Будинку культури, де займаються діти, де працюють гуртки, умови – належні. Крім того, ми вивчили потребу людей у селі Демидівка, де на кількох вулицях немає освітлення. Думаю, що спільними зусиллями громад і бізнесу ці питання будуть вирішені. Звичайно, війна, особливо у 2022 році, внесла свої корективи. Зупинено багато різних напрямів фінансування, але сподіваємось, що 2023 рік дозволить реалізувати важливі на сьогодні проєкти.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня