12 Травня, 2022, 14:53

Про співпрацю з міжнародною гуманітарною організацією “Сумка самарянина” домовилися у Вінницькій обласній раді

12 травня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк за дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового провів зустріч із представниками міжнародної гуманітарної організації «Сумка Самарянина». Участь у ній взяли депутат обласної Ради, очільник Благодійного Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов, депутатка обласної Ради Ірина Івасюк, яка працює в Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, та почесний консул Латвійської Республіки Ігор Скоромний.

На зустрічі обговорювали питання, пов’язані зі співпрацею в наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які наразі мешкають на Вінниччині. Це, за словами заступника голови обласної Ради, близько 164 тисяч людей.

– Ми вдячні за допомогу, яку ви надаєте. Під час минулої зустрічі були вражені як об’ємами вашої допомоги, так і системністю її надання, – звернувся Ігор Івасюк до представників гуманітарної організації. – Тому сьогодні за дорученням голови обласної Ради ми зібрали представників наших гуманітарних місій, які також багато роблять для вимушених переселенців і допомагають українцям на сході й південному сході країни.

Представники ГО «Сумка Самарянина» розповіли, що продовжують надавати й розповсюджувати в регіони України харчові продукти, гігієнічні засоби, фільтри для води й інше.

– Зараз ми маємо три склади у Вінниці, склад у Львові та Дніпрі. Крім того, триває процес організації складу в Полтаві, – зазначив Хобарт Ньюелл Сміт-молодший. – Полтавський склад слугуватиме для покриття гуманітарних запитів півночі й північного сходу України. Склад у Дніпрі – півдня й південного сходу, а склади у Вінниці покривають потреби Вінницької області й також півдня країни. Крім того, маємо склади в Молдові, які доправляють продовольчі набори в Одесу.

Зрештою, сторони домовились про партнерство гуманітарної організації «Сумка Самарянина» з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом щодо постачання продовольчих і гігієнічних наборів, забезпечення матрацами, ковдрами й подушками та розгортання мобільних амбулаторій в громадах Вінницької області. Спільна робота допоможе гуманітарній організації вирішити проблеми з пальним, а відповідно – масштабувати й пришвидшити допомогу переселенцям. 

Останні новини

Новини

24 Травня
23 Травня
20 Травня