27 Вересня, 2022, 13:42

«Підтримка аграріїв Вінниччини залишається важливим завданням для органів державної влади та місцевого самоврядування», – Вячеслав Соколовий

27 вересня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з департаментом агропромислового розвитку обласної військової адміністрації провела онлайн-семінар «Державна підтримка аграрного сектору у 2022 році». Участь у ньому взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Анатолій Ткач.

Слухачами онлайн-семінару стали голови сільських, селищних, міських та районних рад Вінницької області, відповідальні працівники з питань розвитку аграрного сектору районних державних адміністрацій, відповідальні працівники з питань розвитку аграрного сектору територіальних громад і сільськогосподарські товаровиробники.

На початку заходу до присутніх звернувся голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

– Через повномасштабну військову агресію росії перед сільським господарством всієї країни, зокрема Вінниччини як аграрної області, постало чимало складних викликів. Але аграрії продовжують працювати максимально ефективно, а ми їм у цьому допомагаємо, – сказав Вячеслав Соколовий. – Підтримка сільгоспвиробників Вінниччини та подальший розвиток аграрного сектору є особливо важливим у теперішній ситуації. Адже йдеться як про продовольчу безпеку країни, так і про робочі місця, податки та доходи до бюджетів різного рівня, а отже – функціонування економіки.

Голова обласної Ради також розповів про раніше проведені зустрічі, організовані обласною Радою, з представниками державних банків щодо державних програм підтримки українських аграріїв, грантів для різних галузей аграрного сектору, а також про важливість такої підтримки від органів місцевого самоврядування.

– І органи державної влади, і органи місцевого самоврядування не залишать аграріїв наодинці з проблемами. Нам важливо у нових умовах воєнного стану ухвалювати спільні рішення та разом працювати на перемогу, – додав Вячеслав Соколовий.

Так, учасники дізнались про напрями та механізми державної підтримки аграрного сектору у 2022 році й організацію співпраці з сільгосптоваровиробниками для забезпечення продовольчої безпеки громади.

Крім того, представники органів місцевого самоврядування ознайомились з особливостями реєстрації в Державному аграрному реєстрі та подання заявок на отримання державної підтримки.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня