10 Квітня, 2023, 12:51

На Вінниччині печуть для Захисників паски із секретом Перемоги (ВІДЕО)

У Теплицькій громаді господині готують святковий хліб на передову. Об’єднані ініціативою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Подаруй військовим смак домашнього тепла” старанно вимішують тісто.

Отримуючи такі теплі привіти із дому, важкі воєнні будні військових стають наповненими теплом, спогадами про рідних, які чекають і про громаду, яка цінує їхній подвиг.

Паску потрібно робити з молитвою, з чистими думками, з гарним піднесеним настроєм. Сподіваюся, вони відчують це, – говорить технолог кондитерського цеху Лариса.

Паскам потрібно пів години, аби у формах стати більш пухкими. Ті, що вже підійшли технолог кондитерського цеху пані Лариса ставить у духову шафу.

Отримуючи такі теплі привіти із дому, важкі воєнні дні військових стають наповненими теплом, спогадами про рідних, які чекають і про громаду, яка цінує їхній подвиг.

Наша акція “Тепло від дому до окопу” і смак домашнього тепла була започаткована ще в грудні за ініціативи Володимира Гройсмана, як керівника нашого штабу. І ми вирішили її продовжити. До цієї акції на сьогодні долучаються депутати обласної та міської ради, – каже виконавчий директор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Івасюк.

Теплицьку громаду довкола спільної справи, роботи на перемогу згуртовує координатор Гумштабу Віктор Пігуля. Він і депутат облради, і волонтер, який вже понад пів сотні разів возив гумдопомогу захисникам на передову.

Гуманітарний штаб був створений для допомоги, для підтримки – він виконує дуже велику функціональну роботу, допомагає нашим бійцям – і продуктами, і амуніцією, і технікою. Ну абсолютно всім, що необхідно, – каже депутат Вінницької обласної ради, координат Міжрегіонального Гумштабу Віктор Пигуля. – Не можуть наші захисники повноцінно святкувати це свято, тож ми хочемо це свято привезти до них. За це маємо подякувати цьому колективу, всій громаді, всім старостатам, що вони активно беруть у цьому участь.

Щойно паска починає підрум’янюватись, пекарня наповнюється ароматами ванілі та смачної здоби, яка у генетичному коді українців вписана як смак, домашнього тепла. І його має відчути кожен захисник.

Безперечно ми всі мріємо, щоб вони повернулись додому, бо Великдень – це родинне свято. Але оскільки ми розуміємо, що сьогоднішнє свято вони святкуватимуть там, тож хочемо передати їм частинку тепла. І ми щиро віримо, що саме цей великодній день буде мирним та світлим. І найближчим часом від малого до найстаршого, щоб в Україні був мир, – говорить депутатка вінницької облради, координаторка Міжрегіонального Гумштабу Тетяна Побережна.

Щойно кондитери дістають паски з печі, починається магія. Наче хмаринки на них з’являється білосніжна глазур і яскрава посипка. Об’єднані бажанням підтримати фронт координатори гумштабу вже планують майбутні поїздки на передову і збирають те, чим забезпечать захисників.

Згуртована Україна, а значить непереможна. А невтомна команда гумштабу забезпечує їй надійний тил.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня