28 Березня, 2023, 14:53

Мурафську громаду з робочою поїздкою відвідав Вячеслав Соколовий

27 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою побував у Мурафській сільській територіальній громаді.

В рамках міжнародної співпраці між Мурафською громадою та гміною Хойна Воєводства Західнопоморського у Польщі громаді було передано пожежну машину марки STAR 266 та мотопомпу. У пожежній частині Пеньківського старостинського округу Вячеслав Соколовий з сільським головою Олегом Літвіненком оглянули автівку.

– Допомога польських партнерів вкрай важлива для нашої громади, – зазначив Олег Літвіненко. – Вона посилює боєздатність рятувальників, які працюють над ліквідацією пожеж та надзвичайних ситуацій.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що співробітництво з польськими  партнерами розпочалася два роки тому.

– Дружня співпраця між Мурафською громадою та польською гміною Хойна стала можливою завдяки католицькій громаді, – каже Вячеслав Соколовий. – Активність Мурафського сільського голови Олега Літвіненка та наполегливість настоятеля костелу Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії Юзефа Павлюка тепер має гарний результат. Громаді передано вже другий пожежний автомобіль.

Нагадаємо, у вересні 2022 році Мурафська сільська громада від польського міста Хойна вже отримала пожежний автомобіль MAGIRUS-DEUTZ.

Під час робочої поїздки голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся також зі спортсменами Мурафського ліцею та передав їм комплекти спортивної форми. Він  оглянув відремонтовану спортивну залу навчального закладу.

Капітальний ремонт приміщення спортивної зали ліцею було розпочато у 2021 році, нещодавно всі поточні роботи було завершено. Школярі отримали оновлену залу зі штучним покриттям. Загалом громада витратила на капітальний ремонт 1,5 млн грн. У проведенні робіт допомагали батьки ліцеїстів та працівники закладу.

– Сьогодні спортивна зала, аналогів якої в області небагато, отримала нове життя завдяки спільному бажанню та спільним зусиллям. Дуже тішить, що діти мають можливість тут займатися, набувати  спортивної   майстерності, проводити час в гарному, світлому, якісному спортзалі з хорошою підлогою, – сказав Вячеслав Соколовий.

Він побажав ліцеїстам здійснення  спортивних  планів і перемог, фізичного, спортивного, інтелектуального, духовного та морального розвитку.

– Щоб вам стіни допомагали, коли змагання відбуватимуться в цій залі, а ви прийматимете суперників, – сказав Вячеслав Соколовий. – Бажаю завжди перемагати, бути здоровими, рухатися вперед. Всім нам – великої перемоги України над руським миром і російським ворогом.

Із Мурафським сільським головою Олегом Літвіненком голова обласної Ради побував і на місцевому водогоні. Вони обговорили необхідність проведення там капітального ремонту.

– Звичайно, місцевий бюджет не може впоратися з таким навантаженням. Необхідно закупити труби і насоси, замінити вже старе обладнання. Тому звертатимемося до міжнародних партнерів за допомогою, – сказав Вячеслав Соколовий. – Вже над цим працюємо.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня