7 Лютого, 2023, 14:12

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав вінницьким спецпризначенцям 40 окопних пічок

Вінниця отримала чергову партію допомоги. Цього разу, такі необхідні для наших військових буржуйки надіслала родина корінних вінничан, які багато років проживають у Німеччині.

Першу партію, а це 40 буржуйок та десятки кілограмів поживної їжі, вже підготували до відправки на позиції однієї з вінницьких військових частин.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує свою роботу. Кілька тижнів тому до нас звернулась родина з Німеччини – уродженці Вінниччини. Зрозуміло, що оскільки вони нам довіряють, запропонували свою допомогу. Передали 240 буржуйок, а ще розчинну каву з молоком і здобу, – каже голова вінницької обласної ради, Координатор міжрегіонального гуманітарного штабу Вячеслав Соколовий.

Це саме те, що вкрай потрібне бійцям. А тому з відправкою вантажу не забарились. Першу партію, а це 40 буржуйок та десятки кілограмів поживної їжі, вже відправили на позиції однієї з вінницьких військових частин.

Однозначно ці буржуйки поїдуть військовим. Але також вони можуть поїхати в громади, з якими міжрегіональний штаб співпрацює, громади, які були під окупацією, в яких відсутнє чи перебої з електропостачанням. Це також та цільова аудиторія, куди направлена допомога, – говорить секретар вінницької міської ради, Координатор міжрегіонального гуманітарного штабу Павло Яблонський.

Буржуйки німецького серійного виробництва не поступаються в якості українським – тим, що на совість виробляють наші підприємці та волонтери для ЗСУ. Вже найближчим часом, за потребами, їх розподілять між громадами.

Цю роботу ми дуже швидко будемо продовжувати, тому що військовим потрібно тепло, – каже голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. – Добре, що ми маємо таку можливість. Навіть запропонували громадам, якщо до них будуть звертатися військовослужбовці від формувань, які розташовані на території області, що зможемо поділитися із такими громадами.

Та на цьому потреби захисників, кажуть у Гумштабі, не закінчуються. Доки триває оборона країни, запити від бійців та військових частин є завжди.

В першу чергу просять обладнання, термобілизну, грілки, ті самі буржуйки, тому що там дійсно дуже несприятливі погодні умови. Ми ці запити опрацьовуємо – будуть якісь нові додаткові надходження, будемо обов’язково їм направляти, – каже координаторка міжрегіонального гуманітарного штабу Ірина Івасюк.

Аби вчасно реагувати на запити наших героїчних оборонців, представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу продовжують працювати із закордонними партнерами та донорами в режимі нон-стоп.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня