7 Березня, 2023, 13:10

Медичні заклади трьох громад Вінниччини отримали генератори від Міжнародного медичного корпусу

Міжнародний медичний корпус в Україні передав три генератори для потреб медичних закладів територіальних громад Вінниччини. Зокрема, їх отримали Погребищенська центральна лікарня, Шаргородська міська лікарня та Оратівська лікарня планового лікування.

– Щиро дякую Йогі Махендрі, координатору проєктів Міжнародного Медичного Корпусу,  за таке результативне продовження нашої співпраці, – зазначає голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Новенькі сучасні генератори «застрахують» медзаклади від перебоїв електропостачання. Це важливо завжди, у воєнний час – особливо. Ми всі вже відчули, як  важко працювати та й просто жити  без електроенергії.  А для лікарень  – це  критично!

За його словами, генератори передали громадам, які з самого початку повномасштабної  війни прийняли велику кількість переселенців. Відповідно, збільшилося навантаження й на тамтешні лікарні.  Ці медзаклади потребують підтримки, в тому числі – енергетичної.

– Допомога наших міжнародних партнерів – дорогого варта. І в матеріальному, і в моральному плані. Відчуття плеча друга – велика цінність, – додає Вячеслав Соколовий. – Заради того, щоб жителі Вінниччини та ті, кого російська агресія змусила шукати прихисток у нашій області, почувалися захищеними та отримували якісні послуги, і надалі працюватиме наш Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб і його партнери – вітчизняні та зарубіжні.

Генератори забезпечуватимуть безперебійне живлення в той час, коли буде відсутня електрика. Потужності генераторів вистачить для резервного електропостачання та забезпечить безперебійне надання медичних послуг пацієнтам.

(без назви)

(без назви)

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня