9 Червня, 2021, 11:47

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Захід відбувся 8 червня у Дніпрі за участі представників Офісу Президента, Уряду, голів обласних рад та обласних державних адміністрацій. Під час засідання обрали голову та заступників Палати регіональних влад, а також обговорили низку важливих для регіонів та громад питань.

Вячеслав Соколовий зауважив, що учасники заходу озвучили проблеми, які їх найбільше турбують. Зокрема порушувалося питання збільшення надходжень до місцевих бюджетів від сплати податку на доходи фізичних осіб при одночасному збереженні відрахувань до обласних бюджетів.

– 15% має залишатися за обласними радами, а збільшення надходжень до місцевих бюджетів доречно здійснити за рахунок частини відрахувань ПДФО до державного бюджету. Адже на обласному  рівні утримується низка закладів комунальної власності зокрема і лікарні, і заклади інтернатного типу, – прокоментував  Вячеслав Соколовий.

Також він відзначив, що і Президент, і колеги з регіонів підіймали тему питної води. Безперебійне забезпечення водопостачання на місцях – актуальна проблема для багатьох регіонів, в тому числі й для Вінницької області. Вінницька облРада вже внесла це питання до переліку пріоритетних і нині розробляє пропозиції до проєкту обласної Програми «Питна вода».

Довідково: Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Він складається з двох палат – місцевих та регіональних влад. На сьогодні Конгрес об’єднує 1551 громаду. 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня