29 Грудня, 2022, 12:21

Черговий вантаж від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу доправили захисникам на передову

На Вінниччині продовжується реалізація проєктів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. У рамках ініціатив «Тепло від дому до окопу» та «Подаруй військовим смак домашнього тепла». Черговий гуманітарний вантаж уже зустріли військовослужбовці на фронті.

П`ятнадцять окопних пічок-«буржуйок», генератори, шанцевий інструмент (цвяхи, скоби, лопати, сокири, кирки), утеплювач, продукти харчування та смаколики до різдвяно-новорічних свят  передав Міжрегіональний штаб бійцям військових частин Вінницької області, що перебувають на передовій.

–         Цей вантаж ми відправили на північний напрямок – в район Бахмута, Опитного, на кордон Харківської та Донецької областей, – розповів перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. – Вантаж –  тим бійцям, які сьогодні тримають оборону. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, починаючи з дня військової агресії і до сьогодні, системно допомагає військовим, цивільним і внутрішньо переміщеним особам.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, це вже третій гуманітарний вантаж для бійців, сформований Штабом у проєктах «Тепло від дому до окопу» та «Подаруй військовим смак домашнього тепла».

–         Після новорічних свят ми продовжуватимемо збирати та відправляти гуманітарну допомогу, – зазначив Сергій Моргунов. – Керівник Міжрегіонального штабу Володимир Гройсман постійно спілкується з очільниками гуманітарних штабів різних регіонів країни. Ми обмінюємося інформацією про потреби та допомагаємо один одному. Нам передають допомогу зі Львівської, Закарпатської, Чернівецької областей, а ми, в свою чергу, відправляємо допомогу іншим територіальним громадам, наприклад, Херсонської області.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський зауважив, що перед тим, як сформувати вантаж, Штаб вивчає потреби військових.

–         Цього разу, окрім пічок, бійці попросили скоби для укріплень, ножовки, лопати, сокири, – сказав Павло Яблонський. – Крім того, громади передали хлопцям домашню випічку, смачну домашню їжу. Це дійсно –  смак домашнього тепла.

Депутатка обласної Ради Ірина Івасюк додає, що у вантажі, переданому в переддень новорічних і різдвяних свят, відправлені вітальні листи та малюнки від дітей, їхні поробки та обереги.

Як правило, гуманітарні вантажі від Міжрегіонального штабу на фронт супроводжують його координатори – представники органів місцевого самоврядування Вінниччини.  Цього разу до військових поїхали  депутати обласної Ради Олександр Хом’як і Микола Паньків та депутат міської ради Теймур Абушов.

–         Наші бійці повідомили, що їм потрібні станіни для кулеметів. Тепер вони їх отримали, – розповів  Олександр Хом`як. –  Під час повномасштабної війни одне з підприємств Вінниччини почало виготовляти станіни. Маємо допомагати всім, чим можемо,  нашим воїнам. Сьогодні цим керуються всі громади області. І на фронті, і в тилу – ми разом йдемо  до перемоги.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого