5 Листопада, 2021, 10:13

“Бюджет Вінниччини недовиконано на 68 млн грн – це неприпустимо!” – голова облради Вячеслав Соколовий

Третього листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Сергій Борзов. Участь у заході взяли заступники голови обласної Ради, представники обласної та міської рад,  керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних управлінь державних органів і силових структур. В режимі онлайн до роботи колегій долучилися голови районних рад та територіальних громад Вінниччини.

На початку засідання Сергій Борзов і Вячеслав Соколовий вручили державні відзнаки кращим представникам Вінниччини за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Члени колегії розглянули й обговорили питання  “Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2021 року».

Учасники засідання заслухали та обговорили інформацію про стан справ в агропромисловому комплексі Вінницької області. На колегії також йшлося про реалізацію прав дитини на сімейне виховання в контексті завдань, визначених тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради України, та про використання державних субвенцій галузі освіти.

Про створення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, зокрема у складі центрів безпеки присутніх поінформував перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олег Андрущенко.

Доповідь начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Миколи Суржикова про проблеми та виклики забезпечення місцевих бюджетів за 9 місяців та перспективи й шляхів вирішення цілей, поставлених на 2021 рік,  викликала запитання та критичні зауваження з боку голови обласної Ради Вячеслава Соколового та голови облдержадміністрації Сергія Борзова.

Зокрема, Вячеслав Соколовий та Сергій Борзов наголосили, що станом на початок листопада дохідна частина бюджету не виконана на 68 млн грн., що на порозі завершення фінансового року є неприпустимим.

– Хотілося би почути конкретну інформацію: в першу чергу, які  заходи вживаються, щоб забезпечити надходження коштів із ПДФО до місцевих бюджетів; та  який прогноз по надходженням до кінця року має ГУ ДПС Вінницької області,  – звернулися керівники області до Миколи Суржикова та поставили низку завдань щодо виправлення ситуації, що склалася.

За словами Вячеслава Соколового, цьогоріч обласна Рада провела 13 пленарних засідань, і на 8 з них розглядалися зміни до бюджету,бо в цьому була нагальна потреба.

– Наразі необхідно дуже виважено підійти до питання капітальних видатків, – наголосив Вячеслав Соколовий.

Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов висловили спільну пропозицію проаналізувати капітальні видатки з метою визначення їх пріоритетності.

На колегії також розглянули гострі питання щодо ціни на газ, укладання договорів комунальних підприємств із «Нафтогаз трейдинг», заборгованості закладів обласної комунальної власності перед КП «Вінницяобленерго» та, загалом, щодо проходження опалювального сезону.

За підсумками засідання, були окреслені першочергові завдання в контексті соціально-економічного розвитку Вінниччини.

Останні новини

Новини

30 Березня
29 Березня
28 Березня