25 Квітня, 2023, 11:51

Вивіз з-під обстрілів із Нікополя: як координатор МКГШ Віктор Пигуля врятував родину переселенців (ВІДЕО)

Вивіз з-під обстрілів і знайшов прихисток у Теплицькій громаді. Родину переселенців із Нікополя від смерті врятував координатор Міжрегіонального гуманітарного штабу Віктор Пигуля.

Ховатись від артилерії сім’я не могла, бо у господаря інсульти відібрали можливість ходити, а дружина чоловіка не покидала ні на мить. На Вінниччині родина Тімофєєвих вже 9 місяців, і весь цей час відчувають себе як вдома.

Вони гатили одразу “градами”. Дивишся, ракета з хвостом летить. І так дванадцять залпів – куди хоче, туди й несе. До тебе, до сусіда привіт несе. Так страшно, що словами не передати. Вони тільки вночі так робили, – каже переселенка з Нікополя – Наталя Тімофєєва.

Вона показує інвалідний візок, в якому її чоловіка забирали з Нікополя. Старенький, дірявий – людину він  вже не витримував.

Про свою біду розказали координатору гумштабу і за кілька днів Віктор Пигуля привіз їм новий візок, який жартуючи в родині називають бронетранспортером.

Якраз по його вазі, бо він же не маленький хлопчик у нас. І дуже зручний візок, спинка відкидається куди хочеш. Можна й полежати у ньому, – говорить Наталя Тімофєєва.

Від Міжрегіонального Гумштабу родина регулярно отримує ще й продуктові набори та засоби гігієни. Те, чого на пенсію не накупишся.

Координаційний штаб ще з часів його створення допомагав тим людям, які на жаль були змушені покинути домівки й десь шукати прихистку. Ця робота виконувалась і буде продовжуватись, бо війна ще не закінчилась, – каже координатор міжрегіонального координаційного ГумШтабу Віктор Пигуля.

Переселенці зізнаються, що прямуючи на Вінниччину навіть не сподівались на таку велику опіку.

Щастя у дрібницях і вони їх знаходять. Перестали боятись гуркоту мотоблоків, які нагадували роботу артилерії, мають облаштований виїзд для прогулянок, а ще гарних сусідів, котрі приносять городину та консервацію. І дуже сподіваються на перемогу наших ЗСУ, і підтримку Гумштабу, на яких тримається нині всесвіт тисяч українських родин.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня