30 Грудня, 2022, 12:30

Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень

Відповідно до рішення Вінницької обласної ради, вінницькій бригаді тероборони передали зимовий одяг та спорядження. Бійців забезпечили, зокрема, костюмами, флісовими кофтами, зимовими рукавицями,  термошкарпетками, спальними мішками та зимовими черевиками.

Вантаж передали  голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації Богдан Зубчик.

“Одним із пріоритетів роботи обласної Ради в 2022 році стала допомога Збройним Силам України та територіальній обороні, – сказав Вячеслав Соколовий. – Дуже важливо підтримувати військовослужбовців, які несуть службу на передовій. Працюємо разом заради перемоги”.   

Загальна вартість вантажу – 19 мільйонів гривень. 

Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень Вінницькій бригаді тероборони передали спорядження на 19 мільйонів гривень

Нагадаємо, напередодні Вінницька обласна рада виділила кошти на забезпечення зимовим одягом бригади тероборони Вінниччини та на допомогу мешканцям деокупованих районів Харківщини та Херсонщини.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня