Вінницька облрада виділила кошти на зимовий одяг для військових та на допомогу деокупованим територіям

Вінницька обласна рада виділила кошти на забезпечення зимовим одягом бригади тероборони Вінниччини та на допомогу мешканцям деокупованих районів Харківщини та Херсонщини. 

Рішенням сесії, облрада спрямувала 19 мільйонів гривень на придбання костюмів, флісових кофт, рукавиць, спальних мішків та черевиків військовим.  

Ще понад 3,3 мільйони було виділено на матеріально-технічні засоби для проведення невідкладних відновних робіт і заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, забезпечення життєдіяльності та нагальних потреб постраждалого населення звільнених населених пунктів двох областей.

Інвентар, кабелі, плівка, проводи, інструменти передаються комунальною установою «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів».

Рішення про забезпечення військової частини зимовим одягом та надання допомоги постраждалому населенню звільнених населених пунктів Харківської і Херсонської областей ухвалені в межах реалізації заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня