11 Квітня, 2023, 15:00

Вінницькі студенти долучилися до акції Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Подаруй військовому смак домашнього тепла”

Проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу «Подаруй військовому смак домашнього тепла» триває: напередодні Великодня в громадах Вінниччини випікають паски. До свята їх доправлять на фронт бійцям військових частин, які дислокуються в області.

До проєкту долучилася студентська молодь. 11 квітня в лабораторії Вінницького торговельно-економічного інституту кипіла робота. Паски випікали студенти факультетів харчових технологій і готельно-ресторанної справи. Разом із ними працювали заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і депутатки Галина Якубович та Наталія Замкова.

За словами депутатки та директорки інституту Наталії Замкової, паски до Великодня у виші випікають щороку. Зазвичай, це робилося для колективу інституту. Але торік  традиція дещо змінилася.

–  Гуртожиток,  в якому розміщена наша кухня-лабораторія, з перших днів повномасштабної війни був заповнений переселенцями, – розповідає Наталія Замкова. – І щоб подарувати людям частку нашого тепла та родинного затишку, ми випікали паски й давали їх кожному, хто заходив у гуртожиток, хто жив тут.

Вона додає, що цього року паски випікають уже для військових.

–  Наші захисники та захисниці  тримають фронт. Вони дають можливість студентам вчитися, викладачам – працювати, – каже Наталія Замкова. –  Ми хочемо,  щоб їхні душі були спокійні, щоб серця були сповнені теплом домашнього Великоднього свята. Це те, що ми можемо для них зробити. У  нашому інститутському колективі  – багато співробітниць, чиї чоловіки, діти й батьки боронять Україну. Рідні та друзі багатьох наших студентів – теж на фронті. Тому ми із задоволенням  зможемо передати їм ці пасочки.

Наталія Замкова подякувала координаторам Штабу, депутатам обласної Ради та профкому інституту за те, що забезпечили необхідними продуктами для випікання пасок або  допомогли їх придбати.

Депутатка обласної Ради Галина Якубович подякувала студентам торговельно-економічного інституту за те, що допомагають робити свято для воїнів.

–  Та найперше дякуємо Збройним Силам України за те, що ми можемо сьогодні спокійно пекти ці паски, щоб передати саме їм. Вони нас захищають, а ми робимо все на своєму робочому місці для того, щоб їм допомогти. Впевнена, що паски від студентів спечуться смачними й гарними та будуть смакувати нашим хлопцям і дівчатам на фронті.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк розповів що в проєкті «Подаруй військовому смак домашнього тепла» цього разу беруть участь сотні людей із різних громад Вінниччини.

– Випікатимуть паски на різних локаціях по всій області, – розповідає Ігор Івасюк. – Мені дуже приємно, що студенти Вінницького торговельно-економічного інституту разом із нами випікають паски, які будуть відправлені воїнам на схід і на південь України. Завдяки Наталії Замковій ми мали можливість працювати разом зі студентами. Прекрасно, що вона запропонувала саме таку форму роботи. Ми всі разом!  Фронту без тилу не буває. Якщо міцний тил, то міцна й держава!

Загалом в області буде виготовлено понад 3000 пасок для військових.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня