7 Липня, 2021, 14:40

Вінницька обласна рада та Вінницький державний педагогічний університет уклали меморандум про співпрацю

7 липня між  Вінницькою обласною Радою та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського  було підписано меморандум про співпрацю. Свої підписи під документом поставили голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і ректорка університету Наталія Лазаренко.

За словами Вячеслава Соколового, меморандум відкриває широкий шлях до плідної та дуже потрібної багатогранної співпраці між інституціями самоврядування та освіти й науки.

– У нас спільна мета – формування нової генерації українських громадян, які сповідують європейські цінності та здобувають знання, – сказав Вячеслав Соколовий. – Важливо, щоб ці знання вони застосовували на рідній землі. Завершення процесу децентралізації буде успішним, якщо в громадах працюватимуть  молоді фахівці, що розуміються на принципах демократії, місцевого самоврядування, сучасної ролі освіти.

Вячеслав Соколовий зазначив, що в обласній Раді майбутні журналісти, публічні управлінці, юристи та вчителі отримають можливість набути практичні знання та навички в сфері роботи місцевих рад, чинного законодавства тощо.

Ректорка університету Наталія Лазаренко розповіла, що педагогічний університет наступного року святкуватиме свою 110 річницю. Заклад успішно розвивається. Він прийняв на навчання 50 іноземних студентів. У виші працює дев`ять факультетів.

 – Незабаром ми відкриємо десятий факультет, – повідомила Наталія Лазаренко. – Це факультет права, публічного управління та адміністрування. І наше завдання, щоб випускники досягали висот у своїх професіях. Співпраця з обласною Радою цьому сприятиме.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня