11 Квітня, 2023, 13:00

Військового з Оратівської громади звільнили з російського полону

10 квітня відбувся черговий обмін полоненими. З російського полону Україна повернула 100 військовослужбовців. Серед звільнених – житель Оратівської громади Михайло Калашник.

– Вільний! Уже вдома! Михайло Калашник – наш земляк, житель Оратівської громади – протягом року був бранцем російських загарбників, – написав на своїй сторінці у Фейсбук голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Хлопцеві – 24 роки. Він уже добре знає, що таке війна, яким жорстоким та підступним є ворог, а ще – як це бути захисником Вітчизни.

9 квітня 2022 року Михайло зник безвісти. Уже згодом стало відомо, що потрапив у полон при виконанні бойового завдання на Донеччині. 10 квітня 2023 року він – серед тих, кого Україна повернула з полону!  Вдома на Вінниччині Михайла чекав сюрприз – 9 квітня у нього народилася племінниця. Життя продовжується! Буде перемога!

За результатами чергового обміну Україні вдалося повернути додому 80 захисників та 20 захисниць. Це – нацгвардійці, прикордонники, представники Військово-морських сил, військовослужбовці Збройних Сил України та тероборонці.

Визволені військові брали участь у боях на херсонському, харківському, донецькому, київському, запорізькому та сумському напрямках – це оборонці Маріуполя, Бахмута та Гостомеля, а також захисники Чонгара, острова Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС.

Чимало зі звільнених полонених мають важкі поранення, хвороби або зазнали катувань. Наймолодшому з визволених оборонців – 19 років.

 

Серед звільнених з російського полону - військовий з Оратівської громади

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня