7 Квітня, 2023, 10:51

В обласній раді визначили 35 кращих учнів та студентів Вінниччини, які отримають стипендії

6 квітня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання комісії з питань призначення щорічних грошових премій обласної Ради педагогам та учнівській молоді закладів освіти, майстрам та учням професійно-технічних закладів, педагогам, викладачам і студентам вищих навчальних закладів за значні досягнення у міжнародних, всеукраїнських, обласних (І місце) учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, конкурсах-захистах, фестивалях, змаганнях та стипендій обласної Ради кращим учням закладів професійної освіти та студентам вищої освіти.

Члени комісії розглянули та погодили список претендентів на призначення стипендії обласної Ради студентам вищих навчальних закладів і учням закладів професійної освіти. Їх на розгляд комісії представив департамент гуманітарної політики обласної військової адміністрації за поданням закладів освіти.

– Це найкращі студенти наших вищих навчальних закладів, закладів передвищої освіти, а також закладів професійно-технічної освіти, – сказав Ігор Івасюк. – Ці діти заслуговують на підтримку, тому що вони – наша майбутня інтелектуальна й наукова еліта. Саме вони будуть відновлювати Україну та вести до європейських і світових демократичних цінностей.

Стипендію обласної Ради отримають 35 учнів і студентів Вінниччини.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня