1 Листопада, 2021, 11:57

У Вінницькій обласній раді обговорили хід реалізації аграрних та екологічних програм

Під головуванням Віталя Беня 29 жовтня відбулося засідання постійної комісія з питань агропромислового розвитку та земельних відносин.

Участь у засіданні взяли начальник управління АПК Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Олег Сідоров, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

Депутати заслухали хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 381. Начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Ілля Дяконович доповів про хід виконання Комплексної цільової програми розвитку водного господарства у Вінницькій області на період до 2021 року, затвердженої рішенням 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року № 588. Інформацію члени постійної комісії взяли до відома.

Депутати розглянули та погодили проєкт рішення обласної Ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 382». Зокрема, депутати погодили збільшення терміну реалізації програми до 2023 року та загальний обсяг фінансових ресурсів  – 418 225,80 тис. грн, з них кошти обласного бюджету  – 42,3 млн грн.

Члени комісії погодили регіональну Програму з охорони земель, поліпшення відповідних угідь, проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель у Вінницькій області па 2021-2025 роки та рекомендували внести її на розгляд депутатів.

Програмою визначено перелік заходів щодо:

– підвищення ефективності державного управління та контролю за раціональним використанням і охороною земель;

– забезпечення проведення інвентаризації земель;

– додержання законодавства при наданні, вилученні та купівлі-продажу земельних ділянок, захисту прав власності на землю;

– забезпечення особливого режиму використання особливо цінних земель;

– підвищення інвестиційної привабливості земель;

– підвищення ефективності державного регулювання ціноутворення у сфері земельних відносин;

– забезпечення здійснення громадського контролю за прийняттям рішень у сфері земельних відносин та раціонального використання й охорони земель.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. Загальний обсяг фінансування Програми становить 11 500 тис. грн за рахунок обласного бюджету, з яких 2,5 млн грн необхідно виділити у 2021 році.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня