6 Березня, 2023, 14:31

У Вінницькій академії безперервної освіти пройшов випуск магістрів – дипломи управлінцям та психологам вручив Ігор Івасюк

Третього березня в комунальному закладі вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбулося урочисте вручення дипломів магістра –  95 випускникам зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та 54  – зі спеціальності «Психологія».

У заході взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. Вітаючи випускників, він зазначив, що їм довелося навчатися в особливий період – в умовах повномасштабної війни.

Ваше навчання проходило в час, який став для всіх нас перевіркою на витримку та згуртованість, – сказав Ігор Івасюк. – Радію, що ви,  ваш навчальний заклад, уся наша країна проходять цей шлях із гідністю, силою духу, стійкістю та мужністю.  Переконаний, що кожний із вас як фахівець працюватиме на перемогу та зробить свій вагомий внесок у відбудову нашої країни після перемоги.

Довідково. У комунальному закладі вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбувається підготовка фахівців з вищою освітою — бакалаврів, магістрів та докторів філософії  зі спеціальностей: «Публічне управління та адміністрування», «Психологія» та «Екологія».

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня