22 Травня, 2023, 10:16

У Вінниці відзначили 65-річчя фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича

19 травня Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича відзначає 65-річницю від дня заснування. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, заступник директора департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ярослав Якубовський, начальниця управління культури та креативних індустрій департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ольга Дернова, керівники закладів культури Вінниччини, викладачі та студенти.

– Ми раді бачити всіх на нашому святі. Попри складні останні роки карантину та війни, ми не зупинялися, постійно рухалися вперед, вдосконалювалися, – сказав директор коледжу Станіслав Городинський. – Дякую всім, хто має відношення до нашого коледжу, нашим педагогам-ветеранам, теперішнім викладачам і студентам.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

– Сьогодні в мене надзвичайно приємна місія – подякувати колективу закладу та кожному з вас за невтомну педагогічну, плідну творчу працю. Вінницький фаховий коледж мистецтв імені Леонтовича – це перлина, справжня гордість Вінниччини. Ваш заклад відомий не тільки в Україні, але й далеко за межами нашої країни – зауважив Ігор Івасюк, – А ще мені дуже приємно бачити в цій залі багатьох керівників закладів культури. Адже це свідчить про визнання вашої праці, творчості та професійних здобутків.

Ігор Івасюк зазначив, коледж мистецтв імені Леонтовича завжди відрізнявся змістовністю і глибиною творчої та мистецької діяльності.

– Бажаю якнайшвидшої перемоги та миру, бо людям мистецтва потрібні глядачі та овації. Хочу, щоб у вас завжди було багато глядачів і щоб завжди лунали овації. Щоб вас цінували, поважали та любили, – сказав він. – А Вінницька обласна Рада завжди готова підставити вам плече підтримки.

Привітали фаховий заклад з ювілеєм також заступник директора департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ярослав Якубовський та начальниця управління культури та креативних індустрій департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ольга Дернова.

Ігор Івасюк та Ярослав Якубовський вручили викладачам закладу Грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації за педагогічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток мистецтва на Вінниччині.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня