11 Листопада, 2021, 15:58

У Вінниці підготували цікаву програму святкування Дня студента

Під час пресконференції у Молодіжному Центрі «Квадрат» розповіли про програму на Міжнародний день студента

Грандіозний захід на честь Міжнародного дня студента проведуть у Вінниці. Щорічно міжнародне свято студентської активності відзначають 17 листопада, та вже 16 листопада відбудеться цей масштабний флешмоб.

Виконуюча обов’язки директора Молодіжний Центр «Квадрат» Наталя Штогрин розповідає:

«Мета цього заходу – згуртувати і показати наскільки молодь талановита. До підготовки сценарію заходу ми проводили багато зустрічей з молоддю, аби дізнатись їх уподобання. Було помітно, що студенти вже самі хочуть цього свята. Я давно хотіла схожого свята, але він був меншим. Проте, ідею підтримали і доповнили, тому сподіваємось, що нових карантинних обмежень не буде і День студента пройде чудово».

Програма свята буде масштабною і триватиме з 15:00 до 21:30 години 16 листопада.

На заході заклади освіти всієї області матимуть можливість презентувати себе. У програму входить флешмоб, на якому очікується задіяти близько 400-600 студентів з усієї Вінниччини, а навчає їх хореограф-постановник флешмобу Іван «JOZZZ» Дунаєвський.

Він розповідає:

«Це надзвичайна можливість, коли незважаючи на карантинні обмеження, можна зібрати людей і підготувати щось феєричне. Підготовка вже йде майже два тижні. Хоч молодь з різних закладів, але вони можуть зробити спільне шоу і працювати як один організм. Вони працюють плідно і впевнений, що будуть ще більше. Робота проводиться наступним чином: з кожного навчального закладу у місто приїжджає один представник. Вони вивчають рухи, а потім їдуть назад і навчають уже тих 15-20 осіб, які задіяні у флешмобі».

Схожим до флешмобу буде концерт студентських талантів, де виступатимуть творчі колективи. Їх будуть нагороджувати, на своє бачення, призами різні спонсори заходу.

Крім цього, МЦ «Квадрат» запустив онлайн-челенджіз виконання міжнародного студентського гімну «Gaudeamus». Заклади освіти можуть передавати естафету один одному, щоб їх було задіяно якнайбільше.

Також відбудеться конкурс з відкритим голосуванням через QR-код «Кращий герб навчального закладу». Його мають створити в оригінальному вигляді із підручних матеріалів, а перших три переможці отримають призи.

За словами заступника голови Вінницької обласної Ради Ігоря Івасюка, нагороджуватимуть почесними грамотами активну молодь, яка долучається до розвитку молодіжної політики Вінницької області.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня