18 Червня, 2021, 12:40

У Гайсинській громаді ухвалили Стратегію-2030

На сесії Гайсинської міської ради 18 червня ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у сесії взяв голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, депутати обласної Ради Ігор Хміль та Тетяна Побережна.

Для розробки Стратегії розвитку Гайсинської громади створили робочу групу, до якої увійшли 28 провідних фахівців регіону. Також у громаді відбувся збір проєктних ідей – до робочої групи надійшло 6634 анкети від жителів усіх 42 населених пунктів громади. Свої пропозиції також подали приватні підприємці – 88 проєктних ідей по усіх оперативних цілях.

Серед складових стратегії – питання децентралізації, освіти, охорони здоров’я, розвитку культури, ЖКГ, громадської безпеки, природокористування та екології, розвитку підприємництва та громадянського суспільства.

У 2030 році свою Гайсинську територіальну громади жителі бачать такою – це територія щасливих та успішних людей, з розвиненою соціальною інфраструктурою, безпечна, з чистим довкіллям. Громада – із креативним підходом до управління, відкрита для інвесторів з потужнім транзитно-логістичним хабом.

Гайсинщина 2030 – це громада, де хочеш, щоб зростали та навчались твої діти, де приємно жити після виходу на пенсію, де кожен працюючий відчуває перспективу розвитку.

У Стратегії визначені 5 цілей:

– Економічний добробут громади.

– Розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку.

– Якісна дошкільна та загальна  середня освіта в громаді.

– Фізичний та психологічний добробут громади.

– Соціальне зближення в громаді.

Комплексний план розвитку громади депутати підтримали одноголосно.

Вячеслав Соколовий привітав усю велику Гайсинську територіальну громаду з ухваленням важливого документу.

 

Стратегію-2030 ухвалили у Гайсинській громаді

– Пріоритети, які громада поставила в основу свого розвитку, – це створення робочих місць, можливість працювати, бажання молоді залишитися у громаді, ростити тут дітей, а також комфортні умови для пенсіонерів. Це найважливіше для людини: бути вдома і відчувати себе комфортно, це щасливі сім’ї і щасливі родини, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Сьогодні уже 30-та громада на Вінниччині ухвалює свою Стратегію розвитку. Крім Гайсина, цього дня прийняли Стратегію також у Калинівці. І цей процес триває. Не можливо дійти до цілі, якщо не знаєш куди ідеш і що хочеш досягти. І громади це розуміють.

Довідково: Гайсинська  міська територіальна громада  була  утворена 25 жовтня 2020 року на основі об’єднання Гайсинської міської ради та 16-ти сільських рад Гайсинського району Вінницької області (всього 42 населених пункти). Адміністративним центром  громади  є  місто  Гайсин. Кількість населення – 44 761 мешканець.

Останні новини

Новини

1 Лютого
31 Січня
30 Січня