24 Листопада, 2022, 11:34

Стипендії для кращих учнів та студентів Вінниччини, а також їхнім педагогам затвердили в обласній раді

23 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання Комісії обласної Ради з питань призначення щорічних грошових премій обласної Ради педагогам та учнівській молоді закладів освіти, майстрам та учням професійно-технічних закладів, педагогам, викладачам й студентам вищих навчальних закладів за значні досягнення у міжнародних, всеукраїнських, обласних учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, конкурсах-захистах, фестивалях, змаганнях та стипендій обласної Ради кращим учням закладів професійної освіти та студентам вищої освіти.

Відповідно до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки, колегія Департаменту гуманітарної політики обласної  військової адміністрації представила на розгляд Комісії списки претендентів на премії та стипендії.

Комісія обласної Ради погодила загальну суму грошових премій в обсязі 399 тисяч гривень,  стипендій  – 950 тисяч гривень.

– Попри те, що в Україні вже 9 місяців триває повномасштабна війна, попри те, що ми щодня стикаємося зі складними викликами, обласна Рада знайшла можливість виділити кошти на премії та стипендії для нашої талановитої молоді, – сказав Ігор Івасюк. – І це – інвестиція в майбутнє. Сьогодні маємо стимулювати та підтримувати тих, хто завтра буде відбудовувати країну, змінювати її, а також тих, хто навчає нашу прекрасну молодь та розвиває її таланти.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня