12 Березня, 2022, 8:56

Створення добровольчих формувань територіальних громад розпочалося на Вінниччині

У Вінницькій області розпочався процес створення добровольчих формувань територіальних громад. Уже є створений ДФТГ у Вінниці, обрано командира, який пройшов перевірку.

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий сказав:

«Важливо, щоб у процесі творення добровольчих формувань територіальних громад проявляли активність всі суб’єкти цього процесу й все проходило у злагодженому режимі. Мова йде про жителів громад, які мають бажання охороняти територію та забезпечувати там правопорядок».

Зараз є фактично створене ДФТГ у Вінниці. Вже обрано командира, який пройшов перевірку. Далі цей процес рухатиметься у громадах.

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов каже, що поки що списки із бажаючими подала лише Вінниця, тому просить долучатися громади, бо часу обмаль.

«Всім головам територіальних громад: подавайте списки на добровільні формування. Поки що подала лише Вінниця, в них процес іде. Але часу обмаль. Хлопці, йдіть до голови територіальної громади, хто хоче бути в правовому полі – будь ласка, ми приймаємо всі заявки. Ще треба кілька днів, аби перевірити командирів».

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня