Солдат Олег Легеза: депутат Вінницької обласної ради добровільно вступив до лав Сил спеціальних операцій

Депутат Вінницької обласної ради Олег Легеза зголосився добровольцем до Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

На Вінниччині Олега Легезу знають давно і з доброї сторони. Він має чималий успішний досвід роботи на керівних посадах у приватному бізнесі, на державній службі та у місцевому самоврядуванні. Відома вінничанам й його активна громадська позиція – він був учасником Помаранчевої революції та Революції Гідності. Батько трьох дітей.

Від самого початку повномасштабної російської агресії Олег Легеза активно включився у волонтерську діяльність як директор Благодійного фонду “Енергія Відродження” та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, на його рахунку – десятки тонн гуманітарних вантажів, переправлених з Франції та Польщі, налагоджена система розподілу продуктів харчування, медикаментів та одягу для переселенців, які знайшли прихисток у Жмеринському районі Вінницької області, придбання та переобладнання сімох автівок для потреб Збройних Сил України, організація виробництва тисяч кровоспинних турнікетів, які пройшли сертифікацію, проведення тактико-спеціального вишколу з виїздами на полігони для жмеринчан, які готові стати на захист України. Його заслуги нещодавно були відзначені знаком народної пошани – волонтерською медаллю “За гідність та патріотизм”.
А у квітні цього року Олег Легеза добровільно вступив до лав Збройних Сил України – у званні солдата. Наразі він зі своїми побратимами з підрозділу Сил спеціальних операцій перебуває у зоні бойових дій на Сході України.
Зараз українці стоять на захисті не лише своєї держави, а й всього демократичного світу. Ми виборюємо право жити вільно і для себе, і для прийдешніх поколінь. Моє місце – на передовій – там, де найгарячіше, але роль тих, хто працює в тилу задля нашої спільної Перемоги – не менш важлива! Згуртовані – обов’язково переможемо!” – каже Олег Легеза.
Солдат Олег Легеза: депутат Вінницької обласної ради добровільно вступив до лав Сил спеціальних операцій
Солдат Олег Легеза: депутат Вінницької обласної ради добровільно вступив до лав Сил спеціальних операцій

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня