8 Березня, 2023, 14:28

План розвитку на 2023 рік презентували у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені Пирогова

7 березня директор Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова Василь Паненко презентував план розвитку лікувального закладу в 2023 році.

Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, голова та члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів обласної Ради Ігор Грубеляс, Ярослав Хребтій, Ілля Гуменчук, Вікторія Родінкова, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної адміністрації Ольга Задорожна, в.о. ректора Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Вікторія Петрушенко, заступники директора та керівники структурних підрозділів обласної клінічної лікарні.

Василь Паненко проаналізував ефективність роботи структурних підрозділів та зосередив увагу на головних аспектах розвитку медичного закладу. Зокрема, говорив про перспективні напрями роботи лікарні – трансплантацію, термічну травму та реабілітацію.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зазначив, що обласна лікарня ім. М. І. Пирогова є найкращим комунальним медичним закладом обласної Ради.

– Ви – найкращі в Україні. Сьогодні ми мали можливість відкрито спілкуватися та обговорювати проблеми. Обласна Рада завжди цінувала й цінує вашу роботу, – підкреслив Ігор Івасюк. – І для нас всіх – для всіх вінничан – обласна лікарня ім. М. І. Пирогова є знаковою і дуже важливою. Ми з вами повинні зробити все, щоб завтра вона стала кращою, ніж сьогодні, а післязавтра – кращою, ніж завтра. Для цього ми і працюємо.

Перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна зазначила, що лікувальний заклад має потужний кадровий потенціал.

– Дякую за сьогоднішню зустріч та закликаю колектив працювати на розвиток закладу, – додала Наталя Заболотна.

На зібранні також обговорили поглиблення співпраці між обласною лікарнею та національним медичним університетом. Василь Паненко подякував колективу за злагоджену роботу та здатність швидко реагувати на різні виклики.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня