8 Квітня, 2021, 10:40

“Комфортні громади”: у Шаргороді планують оновити сквер за допомогою конкурсу обласної ради

У середу, 7 квітня, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий здійснив робочу поїздку до Шаргородської територіальної громади. Міський голова Володимир Барецький ознайомив Вячеслава Петровича з проєктом реконструкції та відновлення міського скверу, який жителі Шаргорода хочуть бачити сучасним багатофункціональним історично-рекреаційним  центром із  комфортними умовами для цікавого та змістовного відпочинку. Причому однаково зручно в оновленому сквері має бути й дітям, і молоді, і людям поважного віку.

«Місто майбутнього – зона відпочинку для дорослих і малих» – так назвали свій проєкт шаргородчани  і подали на конкурс обласної Ради «Комфортні громади».

–  Наш конкурс – це один із механізмів фінансової підтримки  територіальних громад, – зазначив Вячеслав Соколовий. –  Цього року  на реалізацію проєктів  виділено 20 млн грн.  Загалом подано 213 проєктів. Для всіх громад створено рівні можливості.  Кожна могла подати до чотирьох заявок. Саме так зробили в Шаргородській громаді. Сквер, проєкт реставрації якого претендує на участь у конкурсі,  –  невеликий, але в ньому  розташований пам’ятник «Загиблим воїнам» та пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи. Цей проєкт належить до категорії «Сучасні громади». Місце – прекрасне, але, щоб йому стати комфортним для відпочинку, потребує чималих перетворень. Проєкт реконструкції справив враження! Сподіваюся, що його буде втілено. 

У Шаргородській громаді планують оновити міський сквер

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня