10 Березня, 2023, 8:42

Зрадника, котрий перейшов на бік ворога, викрили слідчі Вінницького управління СБУ

Слідчі СБУ у Вінницькій області викрили зрадника – бойовика «днр». Йому повідомлено про підозру. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.

Про це інформує УСБУ у Вінницькій області.

Служба безпеки встановила причетність 47-річного уродженця Донецької області до переходу на бік ворога в умовах воєнного стану.

«За даними слідства, після повномасштабного вторгнення армії рф на Україну, зловмисник добровільно звернувся до т.зв. «військкомату» терористичної організації «днр» у м. Донецьк. Вже після окупації державою-агресором окремих районів Запорізької області, був зарахований до особового складу комендатури збройних сил так званої «днр», де і отримав військову форму зразка зс рф, автоматичну стрілецьку зброю із набоями. Протягом 2022-2023 років, фігурант приймав участь у збройній агресії проти України в районі тимчасово окупованого ворогом м. Бердянськ Запорізької області. На підставі наказів командування військових підрозділів держави-агресора, він виконує бойові завдання з охорони та оборони стратегічно важливих об’єктів та колон військової техніки зс рф, проводить огляд автотранспорту, особистих речей і документів громадян на блок-постах», – повідомляють в СБУ.

З власних джерел редакції відомо, що викрити зрадника вдалось за інформацією його знайомих, які проживають на Вінниччині. Знаючи про злочини, які чинять російські війська в Україні, вони повідомили про вояку.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня