Зібрали 150 тонн “гуманітарки” та потрапили до сюжету CNN: Вінницькі Хутори тримають гуманітарний фронт

Протягом 2022 року у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки та Щиток відправили у Миколаїв, Харків і безпосередньо на фронт 150 тонн гуманітарної допомоги та пожертвували на благодійність 450 тисяч гривень.  У Гумштабі констатують – округ Вінницької громади надійно тримав гуманітарний фронт у році, що минув. 

Як результат, кореспонденти однієї з провідних телерадіокомпаній світу CNN, зняли сюжет про наш старостинський округ та про наших згуртованих мешканців для аудиторії в Сполучених Штатах Америки, Канаді і міжнародної спільноти”, – зазначив староста округу Владислав Кривешко. 

Окрім того, округ прийняв більше трьох тисяч внутрішньо-переміщених осіб, з яких на постійне перебування зареєструвалося  837 людей. У взаємодії з нашими координаторами та волонтерами, в окрузі організували допомогу переселенцям та соціально вразливим громадянам,  більше 300 сімей були забезпечені одягом та продуктами першої необхідності, десятки мешканців отримали дрова для опалення на зимовий період.

 

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня