9 Липня, 2020, 10:31

Жителі Іллінців мітингують через закриті дитсадки

В понеділок, 6 липня, біля будівлі Іллінецької міської ради відбувся мітинг. Місцеві матері вимагали відкрити дитячі садочки.

Матерів обурює те, що в містах, де ситуація з захворюваннями гірша ніж в Іллінцях, дитячі садки все ж працюють. А отже, підстав не відкривати садочки в Іллінцях немає.

На зустріч до матерів вийшов міський голова Володимир Ящук та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони запевнили, що вже цього тижня буде організована комісія, під час якої обговорять питання можливості відкриття дитячих садочків.

Хоча, водночас, сказав, що не дасть дозволу на відкриття поки ситуація значно не покращиться.

«Поки в країні карантин я свого рішення не зміню, відкривати садочки не буду. Щоб потім, якщо ваші дітки, не дай бог, захворіють, ви мене тут на вилах виносили? Ви мене хоч казніть, але я не дам розпорядження міського голови про відкриття садочків».  – сказав мер.

Почувши таку заяву, мітингарі вирішили написати колективну заяву на ім’я міського голови з проханням відновити роботу ДНЗ міста у зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень. Також вони пообіцяли, якщо не влада ніяк не відреагує, вони зберуться на новий мітинг.

В Іллінцях - бунт через закриті садочки

Джерело

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня