12 Жовтня, 2022, 11:19

Жмеринські волонтери передали “Ангелам Вінниччини” автівку та тепловізор

Ця автівка поїде на «0» – у Жмеринці для українських захисників «Ангелів Вінниччини» придбали автомобіль. 11 жовтня волонтерка Анастасія Мельник спільно з першим заступником міського голови Костянтином Тимунем та секретарем міської ради Вадимом Кожуховським передали автівку та тепловізор українським воїнам Олександру та Дмитру.

Жмеринчанка Анастасія Мельник спільно зі своїм чоловіком Андрієм Федоренко з перших днів війни допомагають українським захисникам та спільно з небайдужими жмеринчанами придбали для воїнів Збройних сил України вже шосту автівку.

Це вже шоста автівка для наших захисників

Автор: Фото Жмеринка.City

Цього разу до збору коштів долучилися дітки-волонтери, працівники виконавчого комітету Жмеринської міської ради та місцеві підприємці, а частину коштів зібрали волонтери Благодійного Фонду «НездолАнна».

Дружня команда цих діток зібрала 11 тисяч гривень на автівку, продаючи солодощі Дружня команда цих діток зібрала 11 тисяч гривень на автівку, продаючи солодощі

Машина вирушить на передову в Донецьку область. 11 жовтня ключі від автівки передали українським захисникам «Ангелам Вінниччини», військовим Олександру та Дмитру, які незабаром на ній вирушать на фронт.

Автор: Фото Жмеринка.City

«Коли виникла потреба в купівлі даної автівки я звернулася до Жмеринської міської ради з проханням допомоги, адже розуміла, що самостійно придбати авто буде важко. Не відмовив ніхто – частину коштів передали працівники міськвиконкому, небайдужі жмеринчани, підприємці, дітки, які власними силами збирали кошти для ЗСУ, а частину зібрали у Благодійному фонді «НездолАнна». Всі ми прекрасно розуміємо, що хочемо жити у вільній незалежній Україні, тому повинні всіма силами підтримувати наших захисників, допомагати та піклуватися про них, – розповідає засновниця Благодійного Фонду «НездолАнна» Анастасія Мельник.

Кілька тижнів тому працівники виконкому допомогли у зборі ще однієї автівки, яка вже на передовій

Перший заступник міського голови Костянтин Тимунь та секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожуховський наголосили, що до збору коштів знову долучилися всі працівники виконавчого комітету та спільними зусиллями зібрали 34 тисячі гривень.

Автор: Фото Жмеринка.City

«Ми хочемо, щоб цей автомобіль став в нагоді нашим військовим, які не дивлячись ні на що захищають наш мир та спокій та віддають максимум зусиль у боротьбі з російськими окупантами. Всі ми розуміємо, що такі автомобілі дуже потрібні на фронті, адже техніка там часто ламається, вибухає та потрапляє під обстріли», – розповів перший заступник міського голови Костянтин Тимунь.

Автор: Фото Жмеринка.City

Передаючи автівку представники влади та волонтерка Анастасія Мельник запитали про потреби військових, а також наголосили, що передадуть в купленому автомобілі гуманітарну допомогу для воїнів з їх підрозділу.

З автівкою на передову поїде ще й новенький тепловізор

Автор: Фото Жмеринка.City

Військові подякували за допомогу та акцентували, що завдяки такій підтримці наближається Перемога.

Фото Анастасії Мельник

Анастасія Мельник висловлює слова вдячності всім, хто неодноразово долучається до збору коштів на потреби українських захисників.

Зокрема: Олегу Кусюку, Наталії Членовій, Віктору Шепетюку, Володимиру Нечипоренку, Михайлу Огренчуку, Вірі Вертепній, Володимиру Піяківському, лікарю Ігорю Перепечаю, приватним підприємцям Людмилі Гніці, Ігорю Мацько, ГО «Спільнота реєстраторів», ТОВ «Артмаш», а також діткам, які збирали кошти для військових, – Софії Войтович, Максиму Гусаку, Ярославу Пантелейчуку, Владиславу Джурі, Ані та Ірі Зеленюк, Кірі Шадей, Мирославу та Владі Мацько, Ростиславу Войтовичу, Назару Горбаню

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня