1 Листопада, 2022, 8:58

Жмеринські шахісти пермогли на обласному чемпіонаті Вінниччини з шахів

Неймовірна новина на завершення складного понеділка – доросла команда жмеринчан виборола почесне І місце в обласному чемпіонаті з шахів. Місяць тому ми раділи перемозі дитячій збірній зі Жмеринки, які також випередили всіх суперників, і навіть команду вінничан.

А сьогодні радіємо яскравій перемозі команди жмеринчан у складі Анатолія Ходюка, Артура Роєнка, Владислава Полігаса та Дмитра Ковальова.

Вони зуміли стати чемпіонами командного чемпіонату Вінницької області і привезти до Жмеринки головний Кубок змагань. Чемпіонат відбувся в місті Липовець 29 жовтня.

ІІ місце посіла команда з м.Вінниці, ІІІ – команда з Могилів-Подільського. Усього участь взяли 10 команд Вінницької області.

Відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради вітає команду жмеринчан з успішним виступом у чемпіонаті Вінницької області і бажає нових перемог!

Жмеринка повертає славу столиці шахів і це не може не радувати!

Дякуємо педагогам і тренерам за їхню наполегливу працю, за роботу з дітьми.

Жмеринчани Аліна Мороз, Олександра Цюпало та Владислав Полігас стали чемпіонами Чемпіонату Вінниччини з шахів та представлятимуть нашу область на всеукраїнських змаганняхЖмеринчани Аліна Мороз, Олександра Цюпало та Владислав Полігас стали чемпіонами Чемпіонату Вінниччини з шахів та представлятимуть нашу область на всеукраїнських змаганнях

Жмеринчани Аліна Мороз, Олександра Цюпало та Владислав Полігас 17 вересня стали чемпіонами Чемпіонату Вінниччини з шахів та представлятимуть нашу область на всеукраїнських змаганнях. Шахісти зі Жмеринки вкотре показують свої неабиякі здібності та займають призові місця на чемпіонатах.

Нагадаємо, що усі заняття з шахів проводяться для жмеринчан і гостей нашого міста безкоштовно, а інтелектуальним видом спорту у нашій громаді охоплено більше 300 дітей!

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня