25 Січня, 2022, 10:24

Завершився ремонт спортивної зали у Вінницькій школі №25

З грудня 2021 року учні вже займаються у оновленому приміщенні, де замінили підлогу, освітлення, систему опалення, встановили ворота для міні-футболу тощо.

(без назви)

За словами заступника директора департаменту освіти Ірина Божок:

У школі №25 відремонтували спортивну залу площею 273 м2. Під час ремонтних робіт стіни очистили, заштукатурили та пофарбували. Також полагодили і пофарбували стелю, замінили дверні блоки, підлогу, електропроводку та освітлення. Переобладнали систему опалення – встановили радіатори з терморегуляторами. А щоб учні могли грати у міні-футбол, поставили ворота»Завершився ремонт спортивної зали у Вінницькій гуманітарній початковій школі №25Завершився ремонт спортивної зали у Вінницькій гуманітарній початковій школі №25

У 2022 році у планах реконструювати спортивний майданчик і створити сучасний комплекс для занять фізкультурою і спортом у гімназії №6. Також планується збудувати спортмайданчик для ігрових видів спорту для учнів школи №19, облаштують спортмайданчики і у дитячих садочках №60 та №14, а в рамках реалізації БГІ у 2022 році виконають будівництво спортивних майданчиків ще й у школах № 5 та у Великих Крушлинцях.”

У Вінницькій міській територіальній громаді чимало робиться для розвитку спорту та фізичної культури у закладах освіти. У 2021 році провели реконструкцію спортивного ядра школи №29, що на вулиці Київській. Також збудували спортмайданчики біля школи №12 та у двох садочках (№43 і №21).

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня