13 Жовтня, 2021, 16:38

Завершується прокладання водогінної мережі в одному з сіл Вінницької громади

На вулицях Б. Хмельницького, Вишнева, та Ярова у селі Стадниця триває прокладання водогону. Наразі вже влаштовано близько 1500 метрів мереж із запланованих 1610.

У Великій Вінниці будують водопровідні мережі на приєднаних територіях. У Стадниці для покращення водопостачання прокладають транзитну лінію водопроводу від артезіанської свердловини №2 до свердловини №1.

Як розповів заступник директора департаменту міського господарства Вінницької міської ради Олександр Зімбовський, труба водопроводу поліетиленова (діаметром 90 мм), влаштовується на вул. Б.Хмельницького, частково на вул. Вишнева та вул. Ярова села Стадниця.

«Загальна протяжність мережі водопроводу, яку заплановано прокласти, складає 1610 метрів. Також проєктом передбачено встановлення на свердловині №2 нового насосного обладнання», – каже Олександр Зімбовський.

Зараз вже прокладено близько 1500 метрів мережі. Роботи планується завершити до середини листопада.

Варто зазначити, що за результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця – серед лідерів щодо якості надання послуги централізованого водопостачання.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада