Заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Хміль балотується у депутати облради від «Української Стратегії Гройсмана»

Ігор Хміль

Команда «Української Стратегії Гройсмана» оприлюднила списки кандидатів до місцевих рад різних рівнів. Серед кандидатів – заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Хміль.

Ігор Хміль народився в селі Ольгопіль Чечельницького району, що на Вінниччині. Земляки йому довіряють, адже він із тих, хто завжди подасть руку допомоги. Нині ж Ігор Вікторович – заступник голови Вінницької обласної ради.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, в якій я бачу реальну роботу і спроможність змінювати стан справ в області на краще. А працювати на благо Вінниччини – для мене найважливіше. Тому я йду на вибори саме з цією політсилою, адже вона знає, як втілювати у життя все задумане, — каже Ігор Хміль.

В обласній раді Ігор Вікторович, які і нині, планує й надалі опікуватися проблемами АТОвців, малозабезпеченими сім’ями та соціальними проєктами. Ці напрямки на його думку є найважливішими.

Про свої досягнення Ігор Хміль говорити не любить. Він вважає, що оцінку його діяльності мають дати земляки, для яких він і працює в раді. Але головний пріоритет його роботи незмінний – докласти усіх зусиль, щоб жителі Вінниччині жили у комфорті й почувалися захищеними.

— Вірю, що через десять років ми зуміємо зробити Вінниччину найуспішнішим та найпотужнішим регіоном України, — додає Ігор Хміль.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня