2 Травня, 2023, 15:23

За зґвалтування дитини мешканця Могилів-Подільської громади відправили за ґрати на 15 років – вирок суду

Вінницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційні скарги захисника та прокурора, а вирок суду першої інстанції, яким  жителя Могилів-Подільського району Л. засуджено до п’ятнадцяти років ув’язнення, – без змін.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницького апеляційного суду.

 

П’ятдесяти семилітнього чоловіка визнано винним у незаконному позбавленні волі та викраденні людини, зґвалтуванні та сексуальному насильстві. Ці злочини чоловік скоїв 2021-го. Потерпіла від них тоді була одинадцятилітньою.

 

«На думку колегії суддів, вирок Могилів-Подільського міськрайонного суду – законний та обґрунтований. Тому підстав для його скасування або зміни немає. Водночас ВАС не задовольнив апеляційні скарги прокурора й адвоката. «Аналіз матеріалів кримінального провадження свідчить, що судовий розгляд в кримінальному провадженні проведено з дотриманням кримінального процесуального закону, пояснення потерпілої та свідків узгоджуються між собою та з рештою доказів, здобутих у справі», – йдеться в ухвалі апеляційної інстанції.

Згідно з нею, відомості про Л. вирішено внести до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня