6 Грудня, 2021, 17:26

За тиждень на Вінниччині виявили майже півтисячі порушень карантинного режиму

Щодня на території області поліцейські постійно проводять заходи з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог. 67 мобільних рейдових груп з числа працівників поліції, представників Держпродспоживслужби, Укратрансбезпеки та інших уповноважених осіб посилено контролюють дотримання карантинних обмежень, а також проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності їх дотримання. 

За інформацією Управління превентивної діяльності Головного управліня Національної поліції у Вінницькій області, за минулий тиждень рейдові групи здійснили понад 7700 перевірок та виявили 453 порушення карантинних вимог.

На правопорушників склали 68 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Зокрема, на адміністрацію сімнадцяти закладів громадського харчування та трьох продовольчих ринків, чотири – на перевізників, решта – на інших суб’єктів господарювання. 385 постанов винесли за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок), — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Крім цього поліцейські здійснили 677 перевірок на залізничному та автотранспорті. На п’ятьох пасажирів, які не мали документів про вакцинацію, склали адміністративні протоколи.

Останні новини

Новини

19 Січня
18 Січня
17 Січня