1 Жовтня, 2020, 13:19

За тепло і гарчу воду вінничани заборгували понад 100 мільйонів гривень

Підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» закликає вінничани сплачувати за тепло та гарячу воду вчасно, адже нині загальна сума заборгованості становить 101 мільйон гривень, повідомляє Місто над Бугом.

На підприємстві «Вінницяміськтеплоенерго» зазначають, що більшість споживачів відповідально ставляться до розрахунків за спожите і сплачують за послуги вчасно, однак платіжна дисципліна населення бажає кращого. Як виявилось, є мешканці багатоповерхівок, які нехтують платіжками роками.

Речниця підприємства Сніжана Корчака додає, що заборгованість деяких споживачів перевищує 200 тисяч гривень. Так, борг у розмірі 289 тисяч гривень накопичили мешканці однієї квартири будинку по вулиці Максима Шимка. Водночас, борг  у 267 тисяч гривень мають мешканці   будинку  по вулиці Пирогова. Також 265 тисяч гривень та 253 тисячі гривень боргують мешканці квартир у двох сусідніх багатоповерхівках по вулиці Шмідта.

— Хочемо закликати споживачів розраховуватися з боргами, адже сума заборгованості не зменшується, а щоразу зростає. Якщо споживачі не сплачуватимуть ці рахунки вчасно – до 20 числа щомісяця, то можуть потрапити до лав боржників. У таких випадках підприємство змушене подавати позови до суду. Як наслідок, можливий арешту майна та інших цінностей. Тому закликаємо споживачів сплачувати за послуги вчасно, в повному обсязі та бути вправними споживачами, — додає Сніжана Корчака.

Нагадаємо, що під час карантину теплопостачальне підприємство працює за попереднім записом за телефонами: 46-04-45 або 55-16-51.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня